BUGÜNKÜ GAZETELER
Gazeteler  Sabah Gazeteler  Milliyet Gazeteler  Zaman Gazeteler  Sözcü Gazeteler  Habertürk Gazeteler  Taraf Gazeteler  Cumhuriyet Gazeteler  Fotomaç Gazeteler  Türkiye Gazeteler  Tüm Gazeteler

Antoloji.com Şiir Kitap Nedir? c Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 

Kitap Kişi

 Kitap Ana Sayfa
 Kitaplar
 Kişiler
 Konu Başlıkları
 Yayınevleri
 Kitaplarım
 Kitap İncelemeleri
 Okuyucu Görüşleri
 Kitap Tartışmaları
 Öne Çıkanlar
 Çok Satanlar
 Yeni Çıkanlar
 E-kitap
Eski ne nadir kitaplar
 Eski ve Nadir Kitaplar
 
Kitaplar
 

ARA:

  Kitap Adı  Kişi Adı
 
Kitap Arşivinde Arama  Özel Kitap Listeleri
Aranmasını istediğiniz kelimeler, aranacak bölgede aynı şekilde aranır ama sıralama şartı aranmaz. Örneğin kitap adında aranmak üzere "kutup yıldız" yazdığınızda, başlığı "kutup yıldızı", "kutuların yıldızı" olan, ya da başlığında "kutup" ve "yıldız" ile başlayan sözcükler geçen tüm kitaplar listelenir.
Birden fazla sözcük yazdığınızda, yalnızca yazdığınız tüm sözcükleri içeren kayıtlar listelenir. Sadece bir tanesini içerenler listelenmezler.
Birden fazla sözcük yazacağınız zaman, sözcükler arasına "AND", "OR" gibi bağlaçlar ya da "+"lar koymayın. Kelimeleri tırnak içine almayın.
Birden fazla sözcük yazdığınızda, sözcükleri yazış sıranız önemli değildir. Bu sözcükleri herhangi bir sırada içeren tüm kayıtlar listelenir. 
Aramada büyük - küçük harf ayırımı yoktur.
Antoloji.Com Türkçe ile tam uyumludur. Aramak istediğiniz sözcükleri Türkçe karakterlerle yazabilirsiniz. Ama bunun bir önemi yoktur. Sözgelimi "Akşam" yazdığınızda; içinde "Akşam" ya da "Aksam" içeren tüm kayıtlar listelenir.
Yeni çıkanlar
Piyasaya yeni çıkan kitaplar ve arşivimize yeni eklenenler..
Çok satanlar
Bu hafta en çok satan kitaplar..
Öne çıkanlar
Her kategoride öne çıkan kitaplar, gündemde olanlar..
Konu indeksi
Belirli bir konudaki tüm kitapları topluca görmek için konu indeksini kullanın.. 
Kitaplarım
Daha önce görüp kendi özel listenize aldığınız kitaplar bu sayfada..
  - tiklayin - Bu sayfaya link ver Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2015. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: Kitaplar

Antoloji.com
05.09.2015 10:42:54  #.234#
  » Şiir  » Kitap  » Etkinlikler  » Şarkı Sözleri  » Resim  » Forum  » Nedir  » Gruplar  » E-Kart  » Sinema  » Haber  » Bilgi Yarışması  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim   » Seçim  
[Hata Bildir]