Antoloji.com Şiir Kitap Nedir? c Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 

Kitap Kişi

 Kitap Ana Sayfa
 Kitaplar
 Kişiler
 Konu Başlıkları
 Yayınevleri
 Kitaplarım
 Kitap İncelemeleri
 Okuyucu Görüşleri
 Kitap Tartışmaları
 Öne Çıkanlar
 Çok Satanlar
 Yeni Çıkanlar
 E-kitap
Eski ne nadir kitaplar
 Eski ve Nadir Kitaplar
 
Öğretmen Adayları için KPSS (Çıkmış Sorular Paralelinde)


Yayın Evi: Pegem A Yayıncılık;
Kategorisi: Eğitim, Öğretim ve Öğretmenlik Eğitimi
Ankara, 20 x 27.5 cm., 746 sayfa, Türkçe.
ISBN No: 9758792148Okuyucunun kitaba verdiği puan:
10.0 (1 kişi)   
Bu kitaba kim kaç puan vermiş? Tıkla GÖR
Satın almak için:
 

Eren.com.tr

  Kitap Adresi

Geçmiş yıllarda yapılmış olan sınavlarda çıkmış sorular değişik üniversitelerde görevli öğretim elemanlarından oluşan yazarlar tarafından ayrıntılı olarak incelenmiş ve bu soruların hangi konulara ait olduğu belirlenmiştir. Soruların içeriği ve niteliği dikkate alınarak hazırlanan bu kitapta; Eğitim Bilimleri, Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarına ilişkin konu anlatımları, konu tarama soruları, deneme sınavları ve yapılmış olan tüm sınav soruları ve çözümleri yer almıştır.

Eğitim Bilimleri kapsamında; Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme, Eğitimde Program Geliştirme, Öğretim İlke ve Yöntemleri ile Rehberlik konuları, bu konulara ilişkin tarama testleri ve testlerdeki soruların çözümleri ile 5 adet 120`şer soruluk deneme sınavı ve deneme sınavlarının çözümleri yer almaktadır.

Genel Yetenek kısmında; Türkçe ve Matematik alanlarında konu anlatımları, konu anlatımlarına ilişkin tarama testleri ve testlerdeki soruların çözümleri ile 5 adet 60`ar soruluk deneme sınavı ve deneme sınavlarının çözümleri bulunmaktadır. Genel Kültür kısmında ise; Türk Kültür ve Medeniyetleri, Atatürk İlke ve İnkılapları, Türkiye Coğrafyası, Temel Yurttaşlık Bilgisi, Genel ve Güncel Sosyo-Ekonomik Gelişmelerle ilgili konu anlatımlarına yer verilmiştir.

Bu konularla ilgili tarama testleri ve testlerdeki soruların çözümleri ile 5 adet 60`ar soruluk deneme sınavı ve deneme sınavlarının çözümleri de bu kapsamda bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda yapılmış (2001 KMS,2002 KPSS,2003 KPSS) olan sınav sorularının tamamı (Eğitim Bilimleri, GEnel Yetenek, Genel Kültür) ve çözümleri de kitapta yer bulmuştur. Kitabın sonuna 2004 KPSS soru ve çözümleri de eklenmiştir.


 
Paylaşın
Bu kitap hakkındaki düşüncenizi yazın.
  Önerin
Kitabı arkadaşınıza önerin.
  Ekleyin
Kitabı "Kitaplarım" listenize ekleyin
 
Aynı konudaki diğer kitaplar için tıklayın: Aynı kişilerin diğer kitapları için tıklayın:
 Bu kitaplara da bakın
Kürk Mantolu Madonna
Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda
Konstantiniyye Oteli
Kayıtsızlık Şenliği
Trendeki Kız
Eyvallah
  - tiklayin - Bu sayfaya link ver Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2015. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: ÖĞRETMEN ADAYLARI İÇİN KPSS (ÇIKMIŞ SORULAR PARALELİNDE) KİTABI

Antoloji.com
05.09.2015 06:38:29  #.234#
  » Şiir  » Kitap  » Etkinlikler  » Şarkı Sözleri  » Resim  » Forum  » Nedir  » Gruplar  » E-Kart  » Sinema  » Haber  » Bilgi Yarışması  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim   » Seçim  
[Hata Bildir]